Strona główna


Z pasją dostarczamy neuroakustyczne treningi, które wyzwalają wrodzony potencjał dzieci i dorosłych, umożliwiając im cieszenie się pełnią życia i osiąganie wyznaczonych celów.

Uczestniczenie w Neuroakustycznym Treningu Mózgu SAS jest przyjemne i proste – procesy przebiegające w mózgu podczas słuchania, zachodzą w sposób naturalny, nie wymagają skupienia uwagi (programu można słuchać także podczas snu). Mogą w nim uczestniczyć osoby w różnym wieku i z różnymi zasobami umiejętności. Słuchając każdego dnia przez parę tygodni specjalnie przygotowanej i akustycznie przetworzonej muzyki, mowy i dźwięków za pomocą słuchawek, dostarczamy mózgowi „zdrowego masażu” – są w nim aktywowane obszary zdolne do prawidłowego przetwarzania informacji i przywrócenia właściwego funkcjonowania zaburzonych obszarów mózgu.

Metodologia SAS jest oparta na najnowszych odkryciach naukowych z zakresu neurobiologii i neurodydaktyki. Została opracowana w celu uzyskania trwałej poprawy w zakresie różnych umiejętności, zachowania i samopoczucia. Każdy Trening SAS jest dobierany indywidualnie pod względem potrzeb i możliwości klienta, co jest gwarantem jego skuteczności.

Treningi SAS są dostępne w wyspecjalizowanych ośrodkach SAS i poprzez licencjonowanych Specjalistów SAS w Wielkiej Brytanii, Holandii, Polsce, Turcji i Australii a także jako domowe Treningi on-line dostępne na całym świecie.


Formularz informacji o kliencie

Szybkie połączenie z SAS Centre