Konferencje SAS

Jak wspomagać uczenie się i rozwój


Spotkanie Specjalistów 'SAS-chat: wspólne perspektywy działania' – Warszawa, Polska.

Termin: sobota 14 września 2024, 14:00 - 17:00.
Lokalizacja: Warszawa – dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie.

Centrum SAS Polska oraz Steven i Kaśka Michaëlis zapraszają wszystkich Licencjonowanych Specjalistów SAS na spotkanie, podczas którego będziemy mogli lepiej się poznać, wymienić doświadczenia, zainspirować się wzajemnie w kontekście pracy Metodą SAS i zjeść wspólnie lunch. Dalsze szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.


Konferencja SAS-2025, Warszawa, Polska.

Data: sobota 29 marca 2025, 9:00 - 17:00.
Lokalizacja: Hotel Boss, ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa (www.hotelboss.pl), oraz on-line.
Temat: „Czy sprawne przetwarzanie sensoryczne jest drogą do harmonijnego rozwoju i radości życia?”

Temat Konferencji: „Czy sprawne przetwarzanie sensoryczne jest drogą do harmonijnego rozwoju i radości życia?”, został celowo sformułowany w formie pytania, ponieważ celem Konferencji jest stymulowanie interdyscyplinarnego, innowacyjnego myślenia i dyskusji, prowadzących do praktycznej, skutecznej interwencji terapeutycznej, której efektem końcowym jest transformacja dobrostanu całej jednostki. Konferencja poświęcona będzie najnowszym osiągnięciom w naukach neurologicznych, psychologicznych i behawioralnych, poszerzających wiedzę na temat podstawowych procesów wpływających na uczenie się, rozwój i dobrostan emocjonalny zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Podczas konferencji będziemy zastanawiać się, w jaki sposób połączenie różnych metod terapeutycznych może poprawić wyniki u pacjentów z różnymi dysfunkcjami.

Konferencja zgromadzi specjalistów i badaczy z branży edukacyjnej i zdrowotnej, oferując możliwości współpracy i tworzenia sieci kontaktów między poszczególnymi dyscyplinami.

Konferencja SAS-2025 będzie wydarzeniem hybrydowym, ponieważ uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia w niej udziału osobiście lub online. Nagrania wideo z wydarzenia będą dostępne dla uczestników przez 14 dni po wydarzeniu.

Głównym językiem Konferencji jest język polski, ale niektóre wystąpienia będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Koszt udziału w konferencji (w cenie poczęstunek i serwis kawowy) wynosi

  • stacjonarnie: 250 zł od osoby,
  • online: 150 zł od osoby.

Konferencja SAS-2024 pt. "Jak wspomagać uczenie się i rozwój" odbyła się 17 marca 2024 r. Wzięło w niej udział prawie 200 uczestników.


W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt mailowy: info-pl@sascentre.com, telefon +48 505 981 381.

Konferencja organizowana przez SAS Centre Polska oraz SAS Centre International przy współpracy z Powiatowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.Jeśli chcesz dowiedzieć się jak metoda SAS może pomóc w obszarach, w których potrzebujesz wsparcia, kliknij

Zapytaj o trening

Szybkie połączenie z SAS Centre

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak metoda SAS może pomóc w obszarach, w których potrzebujesz wsparcia, kliknij

Zapytaj o trening

Szybkie połączenie z SAS Centre