Reklamacje: Autyzm


K.Y.

Chłopiec – 11 l.

Matka: Nasz syn bardzo dobrze zrealizował cały program, był bardzo spokojny na wszystkich sesjach. Od czasu zakończenia Treningu SAS widzimy z mężem, że jest naprawdę o wiele spokojniejszy i bardziej tolerancyjny dla wielu rzeczy. Po Treningu SAS ustąpiło u naszego syna także jąkanie. Wcześniej proces przetwarzania był u niego fragmentaryczny i trudno było mu znaleźć i złożyć słowa.
Naprawdę cieszy mnie to, że nauczyciel mówi, iż mój syn zaczął czytać z większym zrozumieniem. Wcześniej zarówno wyraźne czytanie jak i czytanie bardziej skomplikowanych tekstów ze zrozumieniem było dla niego dużym problemem. Mam nadzieję, że cały czas będzie robił dalsze postępy w tym zakresie.

Nareszcie udało się go też namówić na wizytę u dentysty. Ze względu na problemy sensoryczne chodzimy do specjalnego stomatologa i syn zadawał mu milion pytań na temat sprzętu w gabinecie i samego zabiegu. Stomatolog nie widział go przez ostatni rok i po 50- minutowym zabiegu spojrzał na mnie i powiedział: "To niesamowite, że zachowywał się jak inne dzieci, był przez cały czas spokojny i cierpliwie znosił zabieg. W ten sposób nie zachowywał się nigdy wcześniej.”

Duże postępy naszego syna bardzo nas cieszą i widzimy, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Mamy nadzieje, że progres będzie wciąż postępował. Bardzo dziękujemy za Trening SAS.