Şubat Tatili ve SAS Dinleti Programları

SAS Dinleti Programları ile Şubat tatilinde kısa sürede büyük değişimler yaratmaya hazır mısınız?

Şubat Tatili ve SAS Dinleti Programları

Beyin gelişimini destekleyen, çocuğunuzun akademik ve sosyal hayatında fark yaratan SAS Dinleti Programları ile Şubat tatilinde kısa sürede büyük değişimler yaratmaya hazır mısınız? İşte Şubat tatilinde SAS Programından faydalamak için 5 neden:

1. Kısa Sürede Etkili Sonuçlar

SAS Dinleti Programları özellikle dikkat becerileri, öğrenme süreçleri ve çocuğunuzun duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkiler yaratır. Akademik yılın ilk döneminde yaşanan zorlukları aşmak ve ikinci döneme daha iyi girmek için tam bir fırsat! Çocuk, becerisi ve ihtiyaçlarına göre kendisine özel olarak hazırlanan ses ve müzik programlarını kulaklıklar aracılığıyla her gün 1 saat dinler. 20 - 24 gün sonunda beyin; yeni, kalıcı, hızlı ve etkili bir alışkanlık kazanarak sağlıklı bir işleyişe kavuşur. SAS Dinleti Programları, dikkat eksikliği ve odaklanma sorunlarından okuma ve yazma problemlerine, gelişimsel sorunlardan dil ve konuşma becerilerine kadar çocukta var olan potansiyeli kısa sürede ortaya çıkararak çocuğun hayatında pozitif değişimler yaratır.

2. Uygulaması Oldukça Kolay

SAS Dinleti Programları çocuk için ekstra çalışma gerektiren bir süreç değildir. Özel tasarlanış müzik ve sesler sayesinde beyin üzerinde olumlu değişimler yaratmak için sadece kulaklık kullanarak programı dinlemek yeterlidir. Bu kolaylık sayesinde çocuğunuzun tatili çalışmakla geçmez, eğlenerek, keyif alarak ve en önemlisi çocuğunuz tatilini yaparak olumlu gelişmeleri kaydeder.

3. Online Uygulama İmkanı

Google Play ya da App Store'dan indirebileceğiniz ve kullanması son derece kolay olan ''SAS Centre'' mobil uygulaması sayesinde çocuğunuz her gün SAS Centre'a gelmek zorunda değildir. Online olarak evinde, tatilini geçirdiği yerde yani internet bağlantısı olan herhangi bir yerde SAS Uzman Uygulayıcılarının günlük takibi ve kontrolü altında programdan kolaylıkla yararlanabilir.

4. Beyin Gelişimini Destekler

Sinirbilim ve beyin plastisitesi alanlarında yapılan araştırmalara dayanarak geliştirilen SAS Dinleti Programları 3 yaş ve üstü çocuk ve ergenlerde, müziği, tonları ve sesleri kulaklıklar aracılığıyla uygulanıp, beynin iki yarı küresi arasındaki iletişimi geliştirerek beyin gelişimini destekler.

5. Farklı İllerde Programa Ulaşma İmkanı

Ankara’daki SAS Centre ana merkezi haricinde, Türkiye genelinde 7 farklı ilde (İstanbul, Bursa, Eskişehir, Konya, Samsun, Antalya, Uşak) alanlarında çalışan uzman kişiler ve kurumlar aracılığıyla SAS Dinleti Programlarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bu illerdeki uygulayıcılarımızı ziyaret edebilir ve programlardan faydalanabilirsiniz. SAS Yetkili Uygulayıcı merkezlerine ulaşmak için tıklayınız.

Bu makale 10285 kez okundu.


Benzer Yazılar

Sağ-Sol Beyin İletişiminin Önemi

SAS Dinleti Programlarının temel amacı; kulaklıklar aracılığı ile müziği, tonları ve konuşmaları birer araç olarak kullanarak beynin iki yarı küresinin birbiriyle uyumlu ve dengeli bir şekilde çalışmasını sağlamak ve böylelikle beyin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Yaz Tatili

Ülkemizde yaz tatili üç ay gibi uzun bir zamanı kapsıyor. Araştırmalar gösteriyor ki tatil süresi uzadıkça okul zamanında edinilen bilgi kayıba uğruyor ve bu bilginin geri kazanılması da uzun bir süre alıyor.

Beyne Dair 11 İlginç Bilgi

İnsan beyni hakkında bilmediğimiz çok şey var; ama bildiğimiz ilginç gerçeklerden bazıları bu yazımızda paylaşacağız.

Hürriyet Ankara Ekindeydik!

''Uyarılan Beynin Verimi Artıyor'' başlıklı haberimiz Hürriyet Ankara ekindeydi. (07.04.2013)